Tor Kraków

Tor Kraków

Moto Park Kraków to miejsce, w którym możesz podszkolić swoje umiejętności bezpiecznej jazdy oraz przejechać się sportowymi samochodami Porsche 911 Carrera. Tor Kraków znajduje się na wschód od Krakowa, tuż przy DK79.

Przetestuj nasze sportowe Porsche na Torze Kraków i przeżyj wspaniałe motoryzacyjne emocje. Podczas jednego okrążenia będziesz mógł sprawdzić zachowanie auta w zakrętach, czyli przekonać się o świetnym prowadzeniu samochodów ze Stuttgartu. Nitka toru w Krakowie ma długość 1050 metrów oraz szerokość 15 metrów. Na kierowców czeka równy asfalt, po którym jeździ się przyjemnie i bezpiecznie.

Tor wyścigowy w Krakowie oferuje wiele atrakcji dla odwiedzających osób. Dużych emocji dostarczą trzy nowoczesne płyty poślizgowe, w tym jedyna w Polsce płyta w kształcie litery S. Na obiekcie odbywają się różne imprezy motoryzacyjne, zloty samochodów i wydarzenia firmowe. 

Dobra informacja dla mieszkańców jest taka, że na torze w Krakowie dostępna jest także jazda Porsche 911. Będzie z pewnością dobrym pomysłem na prezent dla fana motoryzacji.

Nawierzchnia

Asfalt

Długość toru

1,05 km

Szerokość toru

15 m

Liczba zakrętów

14

Najdłuższa prosta

200 m

Lokalizacja toru Kraków - mapa:

Wybierz Porsche na tor:

Porsche 911 Carrera
Porsche GT3/RS (996)
Porsche GT3 (997)