Auta Porsche

Samochody Porsche

Samochody marki Porsche od zawsze miały wielu zwolenników. Łączą w sobie zapierające dech w piersiach osiągi i ponadczasowy, kultowy wygląd. Dla wielu posiadanie Porsche stanowi niedoścignione marzenie. Na szczęście teraz nie musisz go posiadać, by się nim przejechać. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze samochody Porsche i zaspokoisz swoją motoryzacyjną ciekawość. Przekonaj się, czy Ty też je pokochasz.

Wybierz najlepszy model Porsche

Porsche 911 Carrera 4S
Porsche GT3/RS (996)
Porsche GT3 (997)

Ryk silnika, przyspieszenie wciskające w fotel i znakomite prowadzenie. To cechy łączące nasze samochody. Obojętnie, na który model się zdecydujesz – na pewno nie będziesz zawiedziony. Twoim zadaniem jest tylko wybrać najlepszy tor i zarezerwować dogodny dla siebie termin. 

Przejażdżki Porsche to doskonała okazja do bliższego zapoznania się z fantastycznymi sportowymi autami. Możesz wybierać pomiędzy genialnymi modelami Porsche 911 Carrera. Dostępne są starsze oraz nowsze wersje, które różnią się mocą i wyposażeniem, jednak łączy je to, że gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie.

Wynajem Porsche na tor wyścigowy będzie fantastycznym pomysłem na prezent dla chłopaka, męża, taty czy brata. Możesz go także podarować bez okazji lub kupić samemu sobie. Emocje związane z jazdą supersamochodem spodobają się też z pewnością płci pięknej.

Z przejażdżek Porsche mogą skorzystać zarówno osoby z prawem jazdy jak i bez niego, gdyż dajemy także możliwość przejazdu w charakterze pasażera u boku profesjonalnego kierowcy rajdowego.