Tor Poznań Główny

Tor Poznań

Tor w Poznaniu to zdaniem większości profesjonalnych kierowców rajdowych najlepszy tor wyścigowy w Polsce. My się z nimi zgadzamy! Zlokalizowany w Przeźmierowie na terenie dawnego lotniska Ławica, jest chlubą Wielkopolski, a zarazem miejscem przyciągającym tłumy pasjonatów sportowych samochodów.

Jeśli chcesz w pełni przetestować możliwości samochodów marki Porsche, zrób to na torze Poznań Główny. Dlaczego? To właśnie tu będziesz mógł sprawdzić, jak niesamowicie przyspieszają. Umożliwi ci to prosty odcinek o długości blisko 600 metrów. To bardzo dużo. Dla porównania wyobraź sobie, że niektóre polskie tory mają 850 metrów całkowitej długości. Niezależnie od tego, które Porsche 911 wybierzesz, osiągniesz setkę w mniej niż kilka sekund. Na torze w Poznaniu poczujesz się jak rajdowiec!

Masz w sobie żyłkę kierowcy wyścigowego? Sprawdź to na obiekcie w Przeźmierowie! Liczne zakręty, imponujące proste oraz całkowita długość nitki wynosząca 4100 metrów pozwolą ci na jazdę po torze z prawdziwego zdarzenia. Tor ma homologację wyścigową FIA stopnia 3.

Przejażdżka Porsche na torze w Poznaniu będzie dobrym pomysłem na prezent dla każdego fana tej marki lub po prostu miłośnika szybkich aut!

Nawierzchnia

Asfalt

Długość toru

4,1 km

Szerokość toru

12 m

Liczba zakrętów

14

Najdłuższa prosta

560 m

Lokalizacja toru Poznań Główny - mapa:

Wybierz Porsche na tor:

Porsche 911 Carrera
Porsche GT3/RS (996)
Porsche GT3 (997)