Tor Ułęż

Tor Ułęż

Tor w Ułężu jest największym tego typu obiektem w województwie lubelskim. Zrzesza tysiące pasjonatów motoryzacji, którzy odwiedzają to miejsce, by razem przeżywać wspaniałe emocje. Tor Ułęż znajduje się niedaleko Lublina, a jego oficjalną nazwą jest “Tor Moto-Park” Ułęż.

Co wyróżnia Tor w Ułężu od większości polskich torów wyścigowych? Po pierwsze to imponująca długość nitki, wynosząca aż 2500 metrów. Większość podobnych obiektów oferuje co najwyżej 1-1,5 kilometra długości. Warto to mieć na uwadze podczas wyboru konkretnego toru na przejażdżkę sportowym samochodem Porsche. Kierowcy, którzy zdecydują się na jazdę po torze w Ułężu, mogą liczyć na 5 zakrętów, w których przetestują zachowanie auta i sprawdzą własne umiejętności. Warto wspomnieć też o prostej liczącej 500 metrów.

 

Jeśli odwiedzisz Tor Ułęż, koniecznie skorzystaj z jazdy Porsche. Ten obiekt jest stworzony do tego, by jeździć po nim bardzo szybkimi i mocnymi samochodami.

 

Na terenie Moto-Parku w Ułężu funkcjonują także ośrodki szkolenia jazdy, kursy na płytach poślizgowych, jazdy off-road oraz jazdy motocyklami.

Nawierzchnia

Beton

Długość toru

2,5 km

Szerokość toru

10-30 m

Liczba zakrętów

5

Najdłuższa prosta

500 m

Lokalizacja toru Ułęż - mapa:

Wybierz Porsche na tor:

Porsche 911 Carrera
Porsche GT3/RS (996)
Porsche GT3 (997)