Tor Modlin

Tor Modlin

Tor Modlin to jeden z najlepszych torów zlokalizowanych niedaleko Warszawy. Cieszy się bardzo dobrymi opiniami korzystających z niego osób. W skład obiektu w Modlinie wchodzą tor sportowy, szkoleniowy oraz centrum konferencyjne. Tor znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, w odległości około 40 km od stolicy.

 

Tor wyścigowy w Modlinie jest fantastycznym miejscem dla każdego, kto kocha sportowe samochody i szybką jazdę. Spotykają się tu miłośnicy motoryzacji, dla których auta to coś więcej niż środek komunikacji. 

 

Tor Modlin ma długość 1200 metrów i szerokość 12 metrów. Najdłuższa prosta wynosi 220 metrów. Na trasie przejazdu czeka 13 technicznych zakrętów, w których będziesz mógł się przekonać o świetnym prowadzeniu naszych samochodów Porsche. Na torze w Modlinie przekonasz się, że jazda nimi to ogromna przyjemność i gwarantowany zastrzyk adrenaliny.

 

To miejsce zna każdy motomaniak. Dużą atrakcją dla odwiedzających tor jest centrum konferencyjne wybudowane w prochowni Myza z XIX wieku. Centrum zostało odnowione zgodnie z wytycznymi konserwatora zabytków z zachowaniem historycznych elementów.

 

Jeśli więc chcesz połączyć swoją motoryzacyjną pasję z możliwością odwiedzenia ciekawego historycznie miejsca, nie zwlekaj i zamów jazdę Porsche na Torze w Modlinie. Czekają na ciebie świetne sportowe auta i tor, na którym sprawdzisz ich możliwości. Jego równa, asfaltowa nawierzchnia wpłynie pozytywnie na ogólne wrażenia z jazdy. 

Nawierzchnia

Asfalt

Długość toru

1,2 km

Szerokość toru

12 m

Liczba zakrętów

8

Najdłuższa prosta

220 m