Tor Słabomierz

Tor Drive Land

Tor Drive Land znajduje się w miejscowości Słabomierz, ok. 30 km od Warszawy. Położenie blisko drogi ekspresowej S8 i DK50 sprawia, że dojazd do niego nie jest żadnym problemem. To Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego. W trakcie jazd Porsche staje się on jednak pełnowymiarowym torem wyścigowym.

 

Tor Driveland ma długość 1,8 kilometra oraz szerokość 4 metrów. Niewątpliwą zaletą toru jest obecność nowoczesnych płyt poślizgowych z systemami nawadniania i instalacjami wodnymi. Tor w Słabomierzu można śmiało nazwać jednym z najbardziej zadbanych tego typu obiektów w Polsce. Nawierzchnia jest wręcz idealna do jazdy sportowymi Porsche i innymi autami. Tor stale się rozwija, obecnie powstaje kolejny budynek, który wzbogaci infrastrukturę toru. Jazda na torze Driveland będzie z całą pewnością ekscytująca, a jednocześnie bezpieczna.

 

Układ toru z siedmioma różnorodnymi zakrętami daje idealne warunki do przetestowania naszych szybkich i zwinnych Porsche 911. Zamów sobie lub podaruj komuś prezent w postaci przejazdu na torze Drive Land Słabomierz. Ta niespodzianka z pewnością ucieszy każdego fana motoryzacji.

Nawierzchnia

Asfalt

Długość toru

1,8 km

Szerokość toru

4 m

Liczba zakrętów

7

Najdłuższa prosta

200 m