Tor Krzywa

Tor Krzywa to obowiązkowa pozycja dla każdego motomaniaka na Dolnym Śląsku. Obiekt jest położony w miejscowości Osła niedaleko Bolesławca. Zastąpił dotychczas funkcjonujący tu Pixers Ring.

Mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach i chcesz przejechać się sportowym Porsche na profesjonalnym torze? Wybierz Tor Krzywa, który jest najlepszym torem wyścigowym niedaleko stolicy Dolnego Śląska. Tor ma długość 2 kilometrów i szerokość 8 metrów. Znajduje się tu 11 zakrętów. Co go wyróżnia spośród innych torów? Z całą pewnością najdłuższa prosta, która ma aż 700 metrów długości. Na takim dystansie można rozpędzić się do naprawdę wysokich prędkości.

Jazda na torze Krzywa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Równa asfaltowa nawierzchnia sprawia, że każdy przejazd jest bezpieczny i dynamiczny. 

Jeśli kochasz sportowe samochody Porsche lub znasz kogoś, kto nimi się fascynuje, zamów jazdę Porsche właśnie na torze Krzywa. Naszym zdaniem to pomysłowy i oryginalny prezent nie tylko dla mężczyzny, ale i kobiety.

Nawierzchnia

Asfalt

Długość toru

2 km

Szerokość toru

8 m

Liczba zakrętów

11

Najdłuższa prosta

700 m