Tor Poznań Kartingowy

Tor Poznań Karting

Jeśli myślisz, że po torze kartingowym można jeździć tylko gokartami to jesteś w błędzie. Przejedź się po poznańskim Kartingu przy Torze Głównym Poznań i przekonaj się, że jazda na nim da ci mnóstwo frajdy i dobrej zabawy.

Tor Poznań Kartingowy jest częścią Toru Głównego i znajduje się po jego prawej stronie. Łączna długość trasy przejazdu jednego okrążenia wynosi tu 1,5 kilometra. Techniczne ukształtowanie toru sprawia, że jazda naszymi Porsche będzie przyjemnością dla każdego, kto chce sprawdzić możliwości sportowego auta. Znajduje się tu 8 zakrętów. Prędkości można natomiast nabrać jadąc po imponującej prostej. Szerokość toru wynosi 12 metrów.

Poczuj się jak prawdziwy kierowca rajdowy za kółkiem jednego z naszych sportowych Porsche. Doświadcz przyspieszenia, przeciążeń i hałasu mocnych silników na torze kartingowym w Poznaniu.

 

Przejazd na torze kartingowym w Poznaniu to dobra opcja dla osób, którym wystarczy krótszy odcinek przejazdu oraz tych, których budżet nie pozwala na jazdę po Torze Głównym.

Nawierzchnia

Asfalt

Długość toru

1,5 km

Szerokość toru

12 m

Liczba zakrętów

8

Najdłuższa prosta

200 m

Lokalizacja toru Poznań Karting - mapa:

Wybierz Porsche na tor:

Porsche 911 Carrera
Porsche GT3/RS (996)
Porsche GT3 (997)