Tor Jastrząb

Tor Jastrząb jest jednym z najnowszych i najciekawszych torów wyścigowych w Polsce. Jest zlokalizowany w okolicach Radomia. ODTJ Jastrząb to doskonałe miejsce do przetestowania diabelsko szybkich Porsche i innych aut sportowych.

Tor zaprojektowano i wybudowano od podstaw, dzięki czemu uzyskano ciekawy układ. Łączna powierzchnia Autodromu Jastrząb wynosi około 21 hektarów. Tak duży obszar pozwolił na rozplanowanie długiej trasy oraz budynków i infrastruktury. Warto podkreślić, że Autodrom jest po prostu ładny – wszystko jest nowe. Znajduje się tu hotel, zaplecze serwisowe i restauracja. Tor Jastrząb może być więc ciekawym wyborem na spędzenie wspólnego weekendu.

Tor Jastrząb ma długość 2400 metrów i szerokość 10 metrów. Znajduje się tu 11 zakrętów. Zdaniem wielu kierowców to najlepszy tor w całej Polsce. Jest niezwykle szybki i szeroki, co daje prawdziwą możliwość rozpędzenia się do znacznych prędkości. Zaskakującym i bardzo ciekawym elementem jest duża górka, która jeszcze bardziej potęguje pozytywne wrażenia z jazdy. 

Fantastyczna atmosfera, mnogość wydarzeń motoryzacyjnych i zawsze dużo pozytywnie zakręconych ludzi to główne zalety Toru Jastrząb. Mówiąc szczerze to jeden z naszych ulubionych polskich torów i serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z jazdy Porsche.

Nawierzchnia

Asfalt

Długość toru

2,4 km

Szerokość toru

10 m

Liczba zakrętów

11

Najdłuższa prosta

200 m