Tor Łódź

Tor Łódź

Niedaleko Łodzi powstał świetny i przyjazny kierowcom Tor wyścigowy. Wielką zaletą toru Łódź jest jego bardzo rozbudowana oferta i nowoczesna infrastruktura. To miejsce zachęca do rozwijania umiejętności jazdy samochodem.

Tor Łódź powstał we wrześniu 2016 roku. Główna nitka okrążenia wynosi 1500 metrów. Na jej długości znajdziesz 7 zakrętów o zróżnicowanej trajektorii. Dzięki nim sprawdzisz, jak precyzyjnie i pewnie prowadzą się nasze auta Porsche. Na nowoczesnym, wylanym asfaltem torze zainstalowano system telemetryczny pozwalający na śledzenie czasu przejazdu poszczególnych kierowców. Dzięki temu organizowane są tu zawody super OES w formie rally sprintu.

Tor znajduje się w okolicach Strykowa. W jego bogatej ofercie można znaleźć nie tylko jazdę Porsche, lecz także przejazdy innymi sportowymi autami, szkolenia, track day, imprezy typu “Time Attack” i Akademię Bezpiecznej Jazdy.

Każdy pasjonat motoryzacji powinien odwiedzić to miejsce, by przekonać się, że idea torów wyścigowych jest nadal żywa i bardzo dobrze funkcjonuje. Jazda supersamochodami Porsche będzie natomiast wisienką na torcie.

Nawierzchnia

Asfalt

Długość toru

1,05 km

Szerokość toru

8-12 m

Liczba zakrętów

7

Najdłuższa prosta

200 m

Lokalizacja toru Łódź - mapa:

Wybierz Porsche na tor:

Porsche 911 Carrera
Porsche GT3/RS (996)
Porsche GT3 (997)