Tor Pszczółki

Tor Pszczółki

Tor Pszczółki to najlepszy tor wyścigowy na Pomorzu. Jest zlokalizowany na południe od Gdańska, w odległości około 20 kilometrów. Naszym zdaniem to jeden z najciekawszych obiektów na mapie polskich torów.

Autodrom Pomorze to kompleks, w którym odnajdzie się każdy fan motoryzacji. Na obszarze 8 hektarów znajdują się: tor szosowo-kartingowy, tor ziemny do jazdy quadami, prostokątna płyta poślizgowa, płyta w kształcie pierścienia, plac manewrowy oraz wzniesienia. Oprócz tego znajduje się tu też nowoczesny budynek biurowy oraz hala garażowa.

Długość toru w Pszczółkach wynosi 1200 metrów. Tor wyróżnia się też szerokością wynoszącą aż 20 metrów. Dużym plusem jest równa, asfaltowa nawierzchnia, na której można jeździć szybko i bezpiecznie. Idealna przyczepność sprawi, że nie będziesz chciał kończyć swojej jazdy. Dodatkowym wyposażeniem toru są sygnalizacja świetlna oraz system pomiaru czasu. 

Na torze w Pszczółkach organizowane są różnego rodzaju wydarzenia motoryzacyjne zrzeszające miłośników czterech kółek. Oprócz naszych jazd Porsche odbywają się tu też jazdy testowe, rajdy, zawody i eventy firmowe. Jeśli jesteś zainteresowany przejażdżkami Porsche 911 na torze Pszczółki, nie zwlekaj i zamów voucher już dziś.

Nawierzchnia

Asfalt

Długość toru

1,2 km

Szerokość toru

20 m

Liczba zakrętów

8

Najdłuższa prosta

300 m