Jazda Porsche

Pasjonujesz się sportowymi samochodami i szukasz niepowtarzalnych przeżyć? Zdecyduj się na jazdę po torze w jednym z naszych Porsche 911 Carrera.

To najlepsza okazja na test Twojego ulubionego modelu Porsche. Przekonasz się, jak przyspiesza oraz jak się prowadzi auto, o którym być może marzyłeś od dawna. Poczujesz moc, której nie da ci obecne auto.

 

Każdy fan adrenaliny i szybkich aut powinien choć raz zdecydować się na doświadczenie prawdziwej jazdy po profesjonalnym torze wyścigowym. Najlepiej oczywiście w mocnym i ekscytującym aucie.

Jazda Porsche na torze to dobry pomysł na prezent motoryzacyjny. Zapewni niezpomniane przeżycia i emocje, które ciężko poczuć podczas innej aktywności.

Wybierz Porsche, którym chcesz się przejechać

Porsche 911 Carrera
Porsche GT3/RS (996)
Porsche GT3 (997)

Nikt nie zrozumie pasjonata motoryzacji tak jak drugi pasjonat. Dlatego też jazdy naszymi sportowymi Porsche odbywają się z profesjonalnym kierowcą wyścigowym, który zna nasze auta jak własną kieszeń. Możesz zdecydować się na jazdę jako kierowca, w której to Ty poprowadzisz nasze Porsche, a doświadczony instruktor będzie udzielał Ci wskazówek, siedząc na fotelu pasażera. Kolejną opcją jest jazda jako pasażer, w której auto poprowadzi nasz kierowca i wyciśnie z niego 100% możliwości. Wybór należy do Ciebie!